
In dit verhaal zijn jullie een team van gereputeerde detectives. Jullie worden gecontacteerd door enkele ongeruste ouders. Hun kinderen gingen een weekje samen skiën in de Oostenrijkse Alpen, maar ze kwamen niet thuis op het verwachte moment.
In dit verhaal ben je een avontuurlijke schattenjager. Loïc Mestagh, de decaan van de faculteit archeologie, roept jouw hulp in. Reeds geruime tijd werd alle communicatie met zijn expeditie in de Mexicaanse jungle verbroken.
We zijn in het jaar 2466. De mensheid verovert langzaamaan de volledige melkweg. Reizen tussen planeten is niet langer fictie.
Deze keer kruip je in de huid van een beruchte meesterdief. Je hebt vernomen dat Clint Dhoog, een bekende Mechelse miljonair, momenteel het land uit is. Dit is het uitgelezen moment om in zijn woning binnen te dringen en zijn fortuin te ontvreemden.
Het is een hete zomer in Mechelen. De temperaturen swingen al enkele weken de pan uit. Mensen zoeken verkoeling en de vraag naar nieuwe airco installaties boomt.
Een legende vertelt hoe Sint-Rumoldus, de patroonheilige van Mechelen, rond het jaar 770 op laffe wijze werd vermoord.